Lagets hovedkontor

På hovedkontoret finner du de ansatte som jobber med ledelse, kommunikasjon, innsamling, økonomi, Kristenrussen, Lagsakademiet og Laget Interact. 

Telefon (Åpen 10:00-14:00)
22 99 24 24

Adresse: 
Laget NKSS
Holbergs plass 4
0166 Oslo

 
 
Karl-Johan Kjøde   Generalsekretær   ✆     991 60 730 ✉  kjk@nkss.no    Bilder til presse/promotering.

Karl-Johan Kjøde
Generalsekretær

991 60 730
kjk@nkss.no

Bilder til presse/promotering.

Bård Rebbestad Løkken   Assisterende generalsekretær   ✆ 450 30 378 ✉    bard.lokken@nkss.no

Bård Rebbestad Løkken
Assisterende generalsekretær

✆ 450 30 378
bard.lokken@nkss.no

Silje Nordal Sylta   Programleder   ✆ 908 77 476 ✉  silje.nordal@nkss.no

Silje Nordal Sylta
Programleder

✆ 908 77 476
silje.nordal@nkss.no

Daniel Joachim Kleiven   Kommunikasjonsleder   ✆ 988 60 342 ✉  joachim@nkss.no

Daniel Joachim Kleiven
Kommunikasjonsleder

✆ 988 60 342
joachim@nkss.no

Christian Grøtterud   Økonomileder   ✆ 416 49 448 ✉  christian.grotterud@nkss.no

Christian Grøtterud
Økonomileder

✆ 416 49 448
christian.grotterud@nkss.no

Margrethe Sundvoll   Krusseansvarlig   ✆ 907 68 080 ✉  m.sundvoll@nkss.no

Margrethe Sundvoll
Krusseansvarlig

✆ 907 68 080
m.sundvoll@nkss.no

Arild Kulleseid   Systemansvarlig   ✆ 473 97 319 ✉  arild.kulleseid@nkss.no

Arild Kulleseid
Systemansvarlig

✆ 473 97 319
arild.kulleseid@nkss.no

Miroslav Boljević   Innholdsprodusent   ✆ 462 444 88 ✉  miroslav@nkss.no

Miroslav Boljević
Innholdsprodusent

✆ 462 444 88
miroslav@nkss.no

Meghen Jean Gustavsen   Traineeansvarlig og HR-konsulent   ✆ 980 28 149 ✉  meghen@nkss.no

Meghen Jean Gustavsen
Traineeansvarlig og HR-konsulent

✆ 980 28 149
meghen@nkss.no

Christina Sjaastad   Innsamlingsmedarbeider   ✆ 452 88 422 ✉  christina@nkss.no

Christina Sjaastad
Innsamlingsmedarbeider

✆ 452 88 422
christina@nkss.no

Puvanendiran Michael   Driftskonsulent   ✆ 404 32 938 ✉    p.michael@nkss.no

Puvanendiran Michael
Driftskonsulent

✆ 404 32 938
p.michael@nkss.no

Johan-Didrik Theisen   Studentforumansvarlig   ✆   482 03 944   ✉    johan.didrik@nkss.no

Johan-Didrik Theisen
Studentforumansvarlig

482 03 944
johan.didrik@nkss.no

Lars Meling Kjosavik   Innsamlingsmedarbeider   ✆ 901 48 247 ✉  lars@nkss.no

Lars Meling Kjosavik
Innsamlingsmedarbeider

✆ 901 48 247
lars@nkss.no

Eivind Riddervold   Trainee Hovedkontor og Region Øst   ✆ 476 79 563   ✉  eivind.riddervold@nkss.no

Eivind Riddervold
Trainee Hovedkontor og Region Øst

✆ 476 79 563
eivind.riddervold@nkss.no

Taiwo George   Trainee Kommunikasjon og Interact   ✆ 405 79 785   ✉    taiwo.george@nkss.no

Taiwo George
Trainee Kommunikasjon og Interact

✆ 405 79 785
taiwo.george@nkss.no

Bjørn Are Davidsen   Skribent- og foredragsholder   ✆ 918 89 525 ✉  bjorn.are@nkss.no

Bjørn Are Davidsen
Skribent- og foredragsholder

✆ 918 89 525
bjorn.are@nkss.no

Odd Martin Nerheim   Trainee i Krussen   ✆ ✉  odd.nerheim@nkss.no

Odd Martin Nerheim
Trainee i Krussen


odd.nerheim@nkss.no

Kristian Nesbu Vatne   Krusseturkoordinator   ✆ ✉  krussetur@nkss.no

Kristian Nesbu Vatne
Krusseturkoordinator


krussetur@nkss.no

Torgeir Reinlund Lillenes   Påtroppende Krusseansvarlig (fra 1. november)   ✆ ✉

Torgeir Reinlund Lillenes
Påtroppende Krusseansvarlig (fra 1. november)


Kristin Vaaler Martin   Programansvarlig for Krussen   ✆ ✉  kristin.martin@nkss.no

Kristin Vaaler Martin
Programansvarlig for Krussen


kristin.martin@nkss.no