Region Øst

Region Øst dekker hele Østlandet med fylkene Oslo, Akershus, Telemark, Østfold, Vestold, Buskerud, Oppland, Hedmark. Vi jobber med base i Oslo, Tønsberg og Skien. 

 

Oslo, Akershus, Hedmark, Oppland, Østfold

Adresse:

Laget NKSS
Region Øst
Holbergs plass 4
0166 Oslo

 
Siv-Maren Austeng   Teamleder i Region Øst (I permisjon)   ✆ 926 52 307 ✉  siv-maren@nkss.no

Siv-Maren Austeng
Teamleder i Region Øst (I permisjon)

✆ 926 52 307
siv-maren@nkss.no

Maren Skråmestø   Lagspionér   ✆ 984 99 468 ✉  maren.skraamesto@nkss.no

Maren Skråmestø
Lagspionér

✆ 984 99 468
maren.skraamesto@nkss.no

Hans Christian Bergsjø   Lagsarbeider   ✆ 938 48 361 ✉  hans.christian@nkss.no

Hans Christian Bergsjø
Lagsarbeider

✆ 938 48 361
hans.christian@nkss.no

Anne Margrethe Lilleheier   Lagspionér i Østfold   ✆ 958 00 863 ✉  anne@nkss.no

Anne Margrethe Lilleheier Lagspionér i Østfold

✆ 958 00 863
anne@nkss.no

Eivind Jacobsen   Trainee i Region Øst   ✆ 478 34 733 ✉  eivind.jacobsen@nkss.no

Eivind Jacobsen
Trainee i Region Øst

✆ 478 34 733
eivind.jacobsen@nkss.no

Andrea Storhaug   Lagspionér   ✆ 469 45 385 ✉  andrea.storhaug@nkss.no

Andrea Storhaug
Lagspionér

✆ 469 45 385
andrea.storhaug@nkss.no


Telemark, Vestfold og Buskerud

 

Tønsberg og Sandefjord:

Frida Orlien   Lagsarbeider   ✆ 483 52 800 ✉  frida.orlien@nkss.no

Frida Orlien
Lagsarbeider

✆ 483 52 800
frida.orlien@nkss.no

Kamilla Normandbo   Lagsarbeider   ✆ 948 88 793 ✉  kamilla@nkss.no

Kamilla Normandbo
Lagsarbeider

✆ 948 88 793
kamilla@nkss.no

Linn Tjernsbekk Haalnd   Lagsarbeider (I morspermisjon)   ✆ 958 87 770 ✉  linn@nkss.no

Linn Tjernsbekk Haalnd
Lagsarbeider (I morspermisjon)

✆ 958 87 770
linn@nkss.no

 
 

Larvik:

Eva Margrethe Olafsdottir   Trainee i Vestfold   ✆ 932 77 773 ✉  eva.olafsdottir@nkss.no

Eva Margrethe Olafsdottir
Trainee i Vestfold

✆ 932 77 773
eva.olafsdottir@nkss.no

 
 

Skien:

Kjetil Spilde   Lagsarbeider   ✆ 924 22 011 NKSS✉  kjetil.spilde@nkss.no  IFES✉  kjetil.spilde@ifeseurope.org

Kjetil Spilde
Lagsarbeider

✆ 924 22 011
NKSS✉ kjetil.spilde@nkss.no
IFES✉ kjetil.spilde@ifeseurope.org

Henrik Edgren Hansen   Lagsarbeider   ✆   414 76 629 ✉  henrik@nkss.no

Henrik Edgren Hansen
Lagsarbeider

414 76 629
henrik@nkss.no